ביטוח נסיעות לחו"ל – כיצד נבחר?

מתכננים לטוס לחו"ל בקרוב? אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא ללא ספק רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל. מרדכי שאבי, מנכ"ל חברת איזי נשיונליטי כאן בכדי להסביר מה חשוב לדעת בנושא בטרם מבצעים את הרכישה.

ביטוח נסיעות לחו"ל – מה חשוב לדעת?

ביטוח נסיעות לחו"ל מהווה ללא ספק את הנדבך החשוב ביותר בעת היציאה שלכם לחו"ל, בין אם מדובר למטרות עסקים או טיול. הסיבה לכך היא שבניגוד למדינת ישראל, ברוב מדינות העולם הרפואה היא יקרה מאוד וגם טיפולים פשוטים עלולים לעלות לא מעט כסף לכיס. בנוסף, ישנם לא מעט מקרים בהם מתרחש אובדן של מזוודה או ציוד, ועל כן חשוב מאוד להיערך לכך מראש ע"י רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מתאים לצרכים, כמו גם לרקע הרפואי. מדובר ברכישה משמעותית ביותר אשר אמורה לתת לכם את ההגנה בעת השהות בחו"ל, ועל כן חשוב מאוד לבצע את ההתאמות הנדרשות אל מול חברות הביטוח, כמו גם להוזיל את העלויות.

איש מחכה לטיסה

הוזלה בעלויות של ביטוח נסיעות לחו"ל

כיום ניתן לראות כי חלה הוזלה משמעותית בפוליסות הביטוח לחו"ל, וזאת לאור העובדה כי התחרות בין חברות הביטוח, כרטיסי האשראי כמו גם קופות החולים עזה מאוד. בנוסף, בשנים האחרונות נכנסו שחקנים נוספים לתחום אשר מאפשרים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בתנאים נוחים למדי, כולל הרחבות ללא תשלום. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לכל חברה יש את היתרונות והחסרונות, הן מבחינת המחיר והן מבחינת הרכב הפוליסה, אולם כיום באמצעות חברות מקצועיות כמו גם כלים מתקדמים ניתן להגיע בסופו של דבר להחלטה הנכונה ביותר אשר מותאמת לצרכים ולרקע האישי, כפי שמסביר מרדכי שאבי (מוטי) מנכ"ל חברת איזי נשיונליטי.

קבלת מידע שוטף בעבור רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל – באמצעות איזי נשיונליטי

חברת איזי נשיונליטי אשר נחשבת כיום לחברה הגדולה והמובילה בתחום של הוצאת אזרחות זרה מאפשרת לקהל הלקוחות לקבל מידע מהימן ואובייקטיבי לגבי רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים בפוליסה אשר מתאימה לכם ולמטרת הנסיעה. לאור העובדה כי בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בביקוש של ישראלים להוצאה של אזרחות אירופאית, ניתן לראות כי רבים מתלבטים בשאלה באיזו חברת ביטוח לבחור, וזאת על מנת לשהות במדינה בזמן התהליך ולאחריו. על כן, אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ולדעת בוודאות כי עשיתם את הבחירה הטובה ביותר בעבורכם ניתן לקרוא אודות הפוליסות השונות כמו גם דגשים חשובים דרך האתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.easynationality.com או ליצור קשר עם נציגי החברה אשר ישמחו להעניק לכם השוואת מחירים בין החברות השונות כמו גם מידע נוסף במספר 03-7448834 ובכך תוכלו לטוס בראש שקט ומינימום נזק.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים