6 דברים שחובה שיהיה לכם במטבח החוץ

בין אם אתם חובבי בישול או שמא אתם יותר בעניין של לארח, מטבח חוץ הוא חלום נכסף של אנשים רבים המתחזקים מרפסות וחצרות פרטיות. בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם צ'קליסט הכולל 6 פריטים שחובה לסמן עליהם V – הנה מה שצריך בכל מטבח חוץ, קראו כאן. 

 

1 – גריל מסוגים שונים

בין אם יש לכם מטבח חוץ בחצר או במרפסת, גריל הוא כנראה אחד מהפריטים הכי נפוצים שניתן למצוא במטבחי חוץ. ישנם סוגים שונים של גרילים, אך הפופולאריים שבהם הם אלו:

  • גריל פחם
  • גריל גז
  • גריל חשמלי

בעוד שחשוב לבחור את הגריל המתאים לתקציב, לא פחות חשוב לקחת בחשבון את הנושא של הצרכים. למשל, כמה אנשים אתם מתכננים לארח בשגרה? בהתאם לכך, בחרו גודל גריל מתאים (יותר אנשים = גריל גדול יותר).

גריל

2 – משטחי עבודה למטבחי חוץ

כל חברת מטבחים ואפילו נגרים מתמחים בימינו גם במשטחי עבודה, כאשר משטחים אלו הם פריט חובה בכל מטבח חוץ. בין אם תבנו את המטבח שלכם בעזרת אל קינצ'ו מטבחי חוץ או באמצעות חברה אחרת, המשטחים האלו הכרחיים לא רק עבור חיתוך מזון, אלא גם למגוון פעילויות רחב.

למשל, אפשר להשתמש במשטחי העבודה כדי להכין עם הילדים שיעורי בית, לשחק קלפים עם החבר'ה או בכלל להרכיב פאזלים. כך או כך, משטחי העבודה מיוצרים מחומרים שונים המיועדים לשימושים שונים. אם למשל אתם מתכננים לעבוד עם מזון מאוד שומני, חשוב לבחור משטח עם כושר ספיגה בהתאם, או ליתר דיוק, כושר מסוג "אי-ספיגת שומנים".

 

פריטים נוספים שהם חובה במטבחי חוץ

מלבד משטחי עבודה וגריל, חשוב לקחת בחשבון את הנושא של האחסון במטבח החוץ. מכיוון שהוא חיצוני לבית, מטבע הדברים, פתרונות האחסון בו יהיו מצומצמים. לכן, כדאי להקצות מספיק מקום לאחסון הכלים, הסכו"ם, המצרכים והכלים שלכם. ישנן דרכים רבות לאחסן את הציוד, כולל:

3) ארונות מותאמים למטבחי חוץ.

4) מדפים מגבס או מעץ, סוגי מתכות עמידות לתנאי חוץ ועוד.

5) תיבות אחסון ניידות שניתן למקם במיקומים שונים במטבח לפי הצורך.

 

6 – תאורה נכונה במטבחי חוץ

לסיכום, תאורה היא משהו שהוא חשוב לבישול, לאירוח וליצירת האווירה הכללית במטבח החוץ שלכם. לכן, חשוב לבחור תאורה שתאיר את האזור בצורה יעילה, אבל גם נעימה. מצד אחד, תאורה בגוון צהוב עשויה ליצור אווירה מאוד נעימה. מצד שני, תאורה לבנה תאיר את הבישולים בצורה נכונה שתאפשר לכם לבשל ללא הצללה.

אבל, תאורה לבנה מדי עשויה להיות לא מאוד נעימה. לכן, כדאי למצוא את המקום הזה באמצע, את דרך המלך בין תאורה צהובה לתאורת פלורסנט. אם עדיין נותרו לכם סוגיות לא פתורות בנושא, תמיד אפשר לקבל ייעוץ מחברות מטבחים. כשתעשו זאת, הקפידו לקבל ייעוץ ללא התחייבות.

מטבח חיצוני

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים