3 יתרונות בשימוש במטען נייד

המכשיר הנייד שלנו הפך להיות חלק מאיתנו בכל מקום בו אנו נמצאים.

בעבר הרחוק היינו מסתפקים בטעינה של פעם בשבוע, אך ככל שהמכשירים הולכים ומשתכללים הם דורשים הטענה תכופה יותר.

המאמר יעסוק בחשיבות השימוש במטען נייד והיתרונות שלו.

 

החשיבות של המטען הנייד האלחוטי

אם פעם היינו עושים שימוש במטען חשמלי ומחפשים בבית או במשרד שקע פנוי, היום הכול השתנה. הטכנולוגיה החדישה מאפשרת לנו להטעין את המכשיר הנייד ללא התחברות לכבל טעינה וללא צורך בחשמל. קונים מכשיר טעינה אלחוטי ובכל פעם שצריכים מניחים את המכשיר הנייד על המתקן, הוא מזהה אותו ומטעין אותו באופן אוטומטי. המטען האלחוטי יכול להתאים למשרד, לבית, או כל מקום אחר בו נמצאים. ישנה חשיבות לתמיכה של המכשיר בטלפונים החכמים כי לא כולם תומכים בטעינה אלחוטית. אם כן מהם היתרונות של מטען נייד?

 

1 – משטח טעינה המקל על החיים

משטחי הטעינה של המטענים הניידים האלחוטיים יכולים להקל עלינו לא מעט. אין צורך להתעסק בכבלים מיותרים והמשטחים שימושיים גם לדברים אחרים. למשל, ישנם משטחים שהם גם משמשים כפד לעכבר או כרמקול בלוטוס. הם גם מעוצבים ומתאימים מאוד לשולחנות משרדיים. למשל, משטח אסתטי ודקורטיבי מעץ, משטח טעינה המשולב במנורת לד שולחנית או משולב עם מעמד למכשיר הנייד.

 

2 – עיצוב אנכי או מאוזן

כשמדובר על עיצוב המטענים הניידים האלחוטיים בהחלט מספקים זאת. הם אלגנטיים ובעלי מראה יוקרתי, מרשימים ושופעים במגוון של גדלים, צורות ותצורות. אם בעבר היה להם תקן אחיד היום ניתן להשיג אותם בתקנים רבים ומעוצבים ולהתאים אותם למכשירים הניידים הן מבחינת הצבע והן מבחינת ההתקן. ניתן למצוא התקנים מאוזנים או מאונכים לפי הצורך ולפי הטעם האישי. הבחירה צריכה להיעשות על פי הנוחות. כשהמכשיר נמצא על מעמד אלחוטי מאונך, דהיינו עומד, ניתן לצפות בתצוגת המסך ללא מאמץ. המעמד המאוזן מתאים יותר ליד המיטה כדי שתאורת המסך של מכשיר הטלפון לא תפריע לכם בשנ"צ או בלילה. עם זאת מעמד אנכי בלילה יכול להציק אם הטלפון משמיע התראות. הפתרון הוא למצוא מעמד שניתן לכוון אותו גם במאוזן וגם במאונך ואז אין שום בעיה.

 

3 – מהיר ועצבני

בעבר היה קצת מעצבן לחכות עד שהמכשיר הנייד היה נטען באמצעות הכבל החשמלי ומגיע למאה אחוז. עוד לפני שהיו מטענים המחוברים למצת ברכב, לא היה זמן לחכות עד שהמכשיר יטען וכך היינו יוצאים עם 50% סוללה שהייתה נגמרת בצ'יק. כיום, המכשירים הניידים עושים זאת במהירות הבזק. עוד לא מספיקים להניח את המכשיר הנייד על ההתקן האלחוטי והמכשיר מיד מתמלא. על מנת שהטעינה תהיה מהירה חשוב לעשות שימוש בספק הכוח המקורי של המכשיר ולא להשתמש בספק אחר. אין ספק שהמטען הנייד הוא גאדג'ט מוצלח, מהיר ושימושי.

 

טלפון בהטענה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים