3 יתרונות במחולל חמצן נייד?

אם עדיין לא הכרתם את מחולל החמצן הנייד, הגיע הזמן שתכירו אותו לעומק. מחולל חמצן נייד הוא המכשיר הרפואי שיוכל לשנות את חייכם ולשפר אותם בתחומים רבים. ריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב אודות מחולל חמצן, ואודות היתרונות הייחודיים של מחולל חמצן נייד. יש למה לחכות, אל תלכו לשום מקום.

 

מחולל חמצן

מחולל חמצן הוא הפתרון המתקדם ביותר שקיים בשוק עבור אנשים בעלי רמת חמצן נמוכה בדם. מדובר במכשיר רפואי נשימתי שקיים בשוק בעשורים האחרונים, החל מתחילת שנות ה-90, ומשפר את חייהם של מטופלים רבים בעשרות מונים. קיימים שני סוגים עיקריים של מחוללי חמצן: מחולל חמצן נייח ומחולל חמצן נייד, שניהם מספקים חמצן, אך כל אחד מהם מיועד לשימוש שונה.

3 יתרונות במחולל חמצן נייד?

מחולל חמצן נייד

מחולל החמצן הנייח דורש חיבור קבוע למקור חשמל, ולכן השימוש בו מתאים עבור הסביבה הביתית בעיקר. מחולל חמצן נייד, לעומת זאת, מאפשר שימוש במחולל חמצן בכל מקום ובכל זמן, ללא פגיעה בשגרת החיים התקינה. למחולל החמצן הנייד שלושה יתרונות עיקריים, שהופכים אותו למכשיר רפואי יעיל ושימושי במיוחד עבור חולים עם רמת חמצן נמוכה בדם.

 

ניידות גבוהה

מחולל חמצן נייד הוא מכשיר קטן במיוחד, קל מאוד ונוח לנשיאה. המחולל הנייד הקטן ביותר בישראל הוא ה-P2 שמשווק על ידי חברת מדוקס, ומשקלו הוא 1,980 גרם בלבד. המחולל מופעל על ידי סוללה, שמאפשרת פעילות של שעות ארוכות ללא חיבור לחשמל. בנוסף, מחולל החמצן הנייד מאפשר שימוש גם על ידי חיבור למקור חשמל, ברכב לדוגמה, ללא הטענת הסוללה.

3 יתרונות במחולל חמצן נייד?

טיסה עם מחולל חמצן נייד

נוסף על הניידות  הגבוהה שמאפשר מחולל החמצן הנייד, והאפשרות להמשיך את השגרה השוטפת ללא הפרעה, ניתן גם לטוס עם מחולל חמצן נייד. חלק ממחולי החמצן הניידים מאושרים לטיסה על ידי ה-FAA, וביניהם המחולל הנייד P2. מידותיו הקטנות של המחולל הנייד ומשקלו הנמוך הופכים אותו לנוח במיוחד לשימוש בטיסה.

 

שימוש חוזר

נוסף על היתרונות הבולטים של המחולל הנייד, של משקל נמוך ומידות קטנות, שהופכים אותו לנוח לשימוש מחוץ לבית, קיים יתרון משמעותי ובולט. מחולל חמצן נייד אינו דורש מילוי חוזר או החלפה, מאחר והפעלתו אינה מבוססת על מיכל שמתרוקן. יתרון זה תקף גם למחולל חמצן נייח, ומאפשר שימוש ארוך טווח בטוח ונוח, שלא דורש מאמץ מצד המטופל.

 

לסיכום

במקרה רמת חמצן נמוכה בדם, הפתרון הטוב והמתקדם ביותר שקיים בשוק הוא מחולל החמצן הנייד. השימוש בו נוח להפליא בזכות שלושה יתרונות עיקריים, כשהראשון הוא ניידות גבהה בזכות משקלו הנמוך ומידותיו הקטנות. היתרון השני הוא האפשרות לטוס עם מחולל חמצן נייד, והיתרון השלישי הוא השימוש החוזר ללא צורך בהחלפה או במילוי של מיכל. כשמדובר בבריאות ובאיכות חייכם, בחרו בטוב ביותר

3 יתרונות במחולל חמצן נייד?

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים