3 האנשים שהתפרסמו לראשונה בזכות אפליקציית הטיקטוק

בטח שמעתם פעם את אריק אינשטיין שר את המילים: "כל אחד רוצה להיות זמר, להיות מלצר, להיות משהו, מישהו..". אנו סבורים שאם הוא היה כותב את השיר הזה היום, הוא היה מסתכם בכמה מילים בודדות: "כל אחד רוצה להיות משהו בטיקטוק".

הרי היום, כל אדם יגיד לכם שהוא רוצה להתפרסם בזכות האפליקציה המדוברת או דומותיה. יצאנו לבדוק מיהם האנשים שכבר עשו את זה והגיעו לפרסום המיוחל לראשונה רק בזכות הטיקטוק. הנה הם:

 

ה- 1 ברשימת האנשים שהתפרסמו לראשונה בזכות אפליקציית טיקטוק: אדיסון ריי

הראשונה ברשימה הנוצצת היא אדיסון ריי שנחשבת לאחת הכוכבות הגדולות ביותר שכבשו את ארצות הברית בשנים האחרונות. נכון לרגע כתיבת מילים אלו, יש לה מעל ל- 37 מיליון עוקבים ברשת המדוברת (והמספר צפוי לעלות עד שהתוכן יעלה אל הרשת).

ריי, למקרה שאתם לא מתגוררים על כדור הארץ, היא בת 19 ויש לה מעל ל- 5 מיליון דולר רק בזכות קמפיין שהיא השתתפה בו לחברת ענק. היא נחשבת לכוכבת ענקית, כזו שבאמת יודעת לנצל את הפלטפורמה שלה. כל היתרונות הללו הובילו אותה להגיע אל המקום ה- 1 ברשימה שלנו.

 

ה – 2 ברשימת האנשים שהתפרסמו לראשונה בזכות אפליקציית טיקטוק:

זו שהגיעה אל המקום השני והמכובד לא פחות, מיד לאחר אדיסון ריי הינה צ'ארלי ד'מאליו בת ה- 16. אין גולש טיקטוק שלא מכיר אותה או מכיר את הריקודים שלה. היא רקדנית עם סיפור רקע מרשים במיוחד שהפך אותה למיליונרית די בקלות.

אם אתם לא גולשים בטיקטוק הרבה אבל חיים כדורגל, כדאי שתדעו שהיא הופיעה בפרסומת של שטראוס לחומוס בסופרבול. אם לא ראיתם את הפרסומת  – זה הזמן לעשות גוגל ולראות אותה.

 

ה– 3 ברשימת האנשים שהתפרסמו לראשונה בזכות אפליקציית טיקטוק: דיקסי ד'מאליו

דיקסי, נכון לרגעים שבהם אנחנו כותבים את המדריך, מחזיקה בלא פחות מ- 32 מיליון עוקבים! היא שחררה לא מזמן את הסינגל הראשון שלה שצבר מספר עצום של צפיות שכנראה הזרימו אליה עוד ועוד עוקבים. היא התפרסמה לראשונה בזכות אפליקציית טיקטוק ומאז היא פורחת.

אם לא ידעתם, היא אפילו עברה את קניה ווסט ואת טראוויס סקוט בסינגל שלה שקיבל מעל ל- 58 מיליון צפיות. יותר ממספר הצפיות שהשניים האחרים צברו במהלך היום הראשון של יציאת הסינגל שלהם.

 

אז מה המסקנה מכל העניין?

המסקנה שאנחנו יוצאים איתה מכתיבת המדריך הנוכחי היא ששווה להשקיע בטיקטוק. נראה לנו שברגע שאנשים שמבינים עניין מפרסמים תכנים שמעניינים הרבה אנשים, הם יכולים להגיע למקומות גבוהים ביותר. כמובן שאין זה מספיק להעלות תכנים בעלי עניין, צריך גם לעמוד בקריטריונים נוספים כמו למשל:

  • לדעת לרקוד
  • לדעת לשיר
  • לדעת לצלם
  • להיות בעלי מכשיר מתקדם עם מצלמה איכותית

טיק טוק

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים