עוברים דירה? זה הזמן להתחדש בשטיח איכותי ויפה

עברתם לדירה אחרת, פרקתם את החפצים ועכשיו הגיע זמן הקישוט. להוסיף את כל הדברים שיגרמו לכם לכנות את הדירה החדשה שלכם "בית". אחד האמצעים שיאפשרו לכם לעשות את זה הוא כמובן שטיחים איכותיים ויפים, שיוסיפו חן וחיים לסלון, לחדר השינה ולכל יתר חדרי הבית. 

אם עברתם דירה לאחרונה אתם בוודאי מחפשים להתחדש בפריטים בעלי סגנון ונוכחות, שיאפשרו לכם להתגאות בדירה יפה ומעוצבת. אחת האפשרויות שעדיף לא לוותר עליה היא שטיח. שטיח מאפשר לנו לזרוק צבע או דוגמאות גיאומטריות בחלל, בלי להתחייב לריצוף חדש או להחלפת ריהוט, לכן, כדאי לכם לחפש שטיחים איכותיים ויפים שישדרגו את מראה הדירה.

 

מחיר שפוי? כן, זה אפשרי

קודם כל, בואו ניפרד מהמחשבה ששטיח זו מותרות יקרה. כשאנחנו מדמיינים שטיח, יתכן שאנחנו חושבים על שטיח צמר יקר במחיר של אלפי שקלים שראינו בדירות של פעם. היום המצב שונה, ואין צורך להשקיע הון תועפות בשטיח. למשל, באתר קרפטים שטיחים תוכלו למצוא שטיחים איכותיים במחירים הגיוניים ונוחים לכל כיס.

חשוב לזכור שיקר יותר לאו דווקא שווה נוח או פרקטי יותר. דווקא שטיחי הצמר הכבדים שכל כך מתקשרים לנו ליוקרה והדר, הם שטיחים שתחזוקתם מאתגרת ושקשה עד מאוד לנקות ולהסיר מהם כתמים.

 

למה דווקא שטיח?

אז למה דווקא שטיח הוא פריט שכדאי להתחדש בו במעבר דירה, ולמה הוא אחד האמצעים המשמעותיים לעיצוב ורענון הבית? השטיח מאפשר לנו לשחק עם החלק בבית שאולי הכי מורכב לשנות, בוודאי כשגרים בדירה שכורה – הרצפה. החלפת ריצוף או ציפוי של הרצפה זה פרויקט מורכב ומחייב שדורש זמן וכסף ומקשה על המגורים בבית. לעומת זאת שטיח הוא פריט הרבה פחות מחייב, גם מבחינת עלות, גם מבחינת התקנה וגם מבחינת הסרה אם נמאס לנו ממנו.

 

במעבר בין דירות, יש פריטים שכבר לא מתאימים

כשעוברים דירה, הרבה פעמים חלוקת החללים, צורתם, סגנון הריצוף – שונים מאשר הדירה שעזבנו, ולכן פריטים שהתאימו בדירה הקודמת כבר לא רלוונטיים.

למשל, אם עזבתם דירה עם סלון קטן ועברתם לדירה עם סלון גדול; אם עזבתם דירה שבה קישטתם את הקירות לדירה עם חלון ענק בסלון; אם עברתם דווקא לדירה עם סלון קטן יחסית, כך שפשוט אין מקום לכל החפצים שלכם; במקרים כאלה, יתכן שרבים מהחפצים ששימשו אתכם לנוי ולעיצוב בדירה הקודמת, כבר לא מתאימים, ואז כדאי להשתמש בפריט כמו שטיח, כדי לעצב את החללים השונים בבית.

 

אז איך בוחרים שטיח לדירה החדשה?

שטיח הוא קודם כל פריט עיצובי, ולכן הדבר החשוב ביותר הוא שתאהבו להסתכל עליו. לאחר מכן בדקו שגודלו מתאים לגודל הסלון שלכם ושהרכב הצבעים שלו מתחבר בצורה טובה לריהוט שברשותכם ולסגנון העיצובי של החלל. אנחנו ממליצים לבחור בשטיח מחומרים קלים ונוחים לניקוי, על מנת שתוכלו ליהנות מהשטיח שלכם במשך שנים.

קרפטים שטיחים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים