קריאת ספרים מגיל קטן

קריאה מגיל צעיר מאפשרת לילד להפתח לעולמות מרתקים, ללמוד, לחקור, להעשיר את הלשון ואת עולמם הפנימי. קריאת ספרים משפרת את מיומנויות השפה, מרחיבה את אוצר המילים ומפתחת את עולמו הרגשי של הילד. חנות הספרים 'סיפור פשוט' הממוקמת בנווה צדק מזמינה אתכם ליהנות מעולם של ספרי ילדים מעולים בשפה האנגלית, העברית והערבית מאת יוצרים מרתקים מהארץ ומהעולם. 

 

חנות הספרים סיפור פשוט

בלב שכונת נווה צדק הציורית נמצאת חנות ספרים מיוחדת במינה. בחנות תוכלו למצוא ספרים למבוגרים, ספרי ילדים וספרי עיון בעברית, אנגלית וערבית, אך בנוסף לספרים החנות מציעה גם פעילויות מהנות כדוגמת ערבי קריאה, הרצאות, ימי השקה של ספרים חדשים ועוד ומשמשת בית לכתב העת הספרותי הבינלאומי בגרסא העברית גרנטה.

ספרי ילדים

קריאת ספרים מגיל קטן

קריאת ספרים מגיל צעיר פותחת בפני הילד עולמות חדשים של הומור, משחק, אסטתיקה, ערכים ורגשות. מבחינה לשונית הילד רוכש כישורי שפה ומיומנויות קריאה ומפתח את עולם הדמיון. זוהי דרך נפלאה ללמוד, לחקור, לגלות ולהתעניין בתחומים מגוונים ושונים, ולהפליג על כנפי הדמיון עם סיפורים.

 

ספרי ילדים מומלצים

בחנות הספרים 'סיפור פשוט' תוכלו למצוא ספרי ילדים ייחודיים מן הארץ ומן העולם וליהנות ממבחר מרשים של סיפורים ואיורים מרהיבים. להלן מספר המלצות לספרי ילדים עד גיל 9:

  1. המקום שבו הים נושק לשמיים מאת האחים פאן בתרגומו של יהודה אטלס – סיפור פנטזיה לילדים עם איורים מרהיבים במיוחד, הספר עוסק במסע לעולם דמיוני שבו נפגשים השמיים והים בהרפתקאות נפלאות.
  2. הלב הקר מאת וילהלם האוף בתרגומו של יונתן ניראד-  סיפור מעשייה שבמרכזו אדם המחפש את התשובה לשאלותיו הרבות. סיפור בעל מוסר השכל חשוב.
  3. פו הדוב מאת אלן אלכסנדר מילן בתרגומו של רועי חן – סיפור הילדים הקלאסי שעדיין לא נס ליחו. פו וחבריו יוצאים להרפתקאות מצחיקות ומשעשעות ביער ת"ק פרסות ומספרים את כל חוויותיהם לכריסטופר רובין הצעיר.
  4. כוכב בצנצנת מאת סם היי ושרה מסיני בתרגומה של גילי בר הילל סמו – סיפור על אח ואחות המוצאים כוכב ומניחים אותו בצנצנת, אך הכוכב מתגעגע לשמיים ורוצה לחזור.
  5. סיפורי איש היער מאת ינץ לוי – ינץ לוי אסף את היפות שבאגדות פרחי ועצי הבר בישראל לעיבוד קולח ונעים לקריאה עם איורים יפייפיים ושובי לב.

ספרי ילדים

מאיזה גיל מומלץ להתחיל לקרוא?

בישראל לומדים הילדים לקרוא בין גיל שש לשבע, אך ישנם ילדים רבים המסוגלים להתחיל לקרוא כבר בגיל צעיר מאד. מומלץ לתת לילדים להתנסות בקריאת ספרוני קדם קריאה או מילים גדולות וברורות בספרי הילדים שאתם מקריאים להם.

 

לסיכום

חנות הספרים 'סיפור חוזר' מציעה מבחר גדול ומגוון של ספרי ילדים להקראה או לקריאה עצמית באנגלית, ערבית ועברית במחירים משתלמים ומשלוחים עד פתח הבית.

ספרי ילדים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים