קניית לייקים באינסטגרם האם זה משתלם לכל עסק

כמעט לכל עסק מצליח, לא משנה על איזה תחום מדובר יש עמוד עסקי בפייסבוק וגם באינסגרם.

מדובר על כלי שיווקי שהפך בעשורים האחרונים לאחד הכלים המשפיעים ביותר על המכירות והרווחים של עסקים גדולים וקטנים כאחד.

מה הקשר בין לייקים באינסגרם לבין הצלחת העסק, ואיך להשיג לייקים רבים ומהר?

 

לייקים באינסגרם – מדד הרייטינג המודרני

לייקים באינסטגרם הינם חד וחלק המדד הברור ביותר לפופולאריות של העמוד שלכם ושל הפוסט הספציפי שלכם. מעבר לעובדה שלקבל כמות גדולה של לייקים מעלה מאוד את הביטחון העצמי ואת האגו (בכל זאת, מדובר בהרגשה שאוהבים אתכם), מדובר גם במדד ברור לחלוטין לרמת ההצלחה של העמוד שלכם. ישנה קורלציה ישירה בין כמות הלייקים שתקבלו לכמות העוקבים שלכם וכתוצאה מכך גם לכמות המכירות.

 

דרכים להשיג יותר לייקים

השאלה הבאה שעולה היא איך נכון להשיג את אותם לייקים. בפועל כדי להפוך את העמוד העסקי שלכם לעמוד נצפה ומוצף בלייקים יש מספר פעולות שחשוב מאוד שתעשו. ראשית תהיו פעילים! עמודים שמעלים פוסט פעם בשבוע נחשבים לעמודים שאינם רלוונטיים במיוחד. פעילות באינסגרם אינה מסתכמת רק בפעילות ופרסום בעמוד שלכם, היא כוללת בתוכה גם עקיבה אחרי פרופילים אחרים בתחום העיסוק שלכם, הגבה על פוסטים שלהם מתן לייקים מרובים.

פעולות אלו יחשפו עוקבים חדשים ורלוונטיים לתחום שלכם גם לעסק שלכם וכתוצאה מכך הם יעקבו אחריכם וגם יאהבו את הפוסטים שלכם.

 

קניית לייקים – הדרך המהירה להעלות את הפופולאריות שלכם

רבות דובר על קניית לייקים באינסגרם, וכיום מדובר על אחת הדרכים הפופולאריות לגרום להזנקה של העסק שלכם. כיום קיימות חברות רבות המתעסקות במכירת לייקים, ניתן לקנות לייקים בודדים ואף עד כמות של מאות ואלפי לייקים לפוסטים שונים.

המטרה העיקרית של רכישת הלייקים היא לייצר בוסט על פוסט רלוונטי שלכם וכך לגרום לו להיות מופץ ונגיש יותר לעוקבים אורגניים אשר לא היו מגיעים אליו בלעדי זאת.

רכישת לייקים היא מנגנון טוב מאוד במספר מקרים, המקרה הראשון הינו מצב בו הפרופיל שלכם הוא חדש ואתם רוצים להקפיץ אותו למודעות. רבים יעידו שהשגת 100 העוקבים הראשונים הינה תהליך קשה וארוך יותר מזה של השגת 100 אלף העוקבים הראשונים. ורכישת לייקים בהחלט יכולה לסייע בהשגת המטרה הזו.

 

הסכנות שבקניית לייקים

יש שתי בעיות בקניית לייקים, הראשונה הינה העובדה שבאינסגרם לא מדובר בדבר מקובל ולכן אם תתפסו ברכישת לייקים, יש סיכוי גדול שהפרופיל שלכם ייסגר, לכן חשוב לבדוק ולוודא כמה לייקים הגיוני שתקבלו ולפי זה לרכוש את הלייקים ולא להגזים.

הסיבה השנייה שזה בעייתי הינה העובדה שמדובר בפעולה שהיא מעט ממכרת. תחשבו שללא מאמץ רב, אתם מקבלים את האישור והערכה שכל כך רציתם. אך, בפועל אותם לייקים לא יכניסו לכם בזמן נתון את ההכנסה שהייתם רוצים. לכן, חשוב מאוד לזכור שרכישת לייקים אינה תחליף להשגת לייקים אורגניים, אלא דרך להגדיל את מספר העוקבים האמיתיים וכתוצאה מכך גם את כמות הלייקים. השקעה בתוכן ובתדירות שלו חייבת להגיע במקביל לקניית לייקים ראשוניים.

 

תמונה פופולרית

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email