עיצוב ובניית אתרים- למה זה חשוב ב-2021

לקחים רבים, למדנו מן הקורונה, והמרכזי בהם, הוא העובדה שניתן לבצע הכל מהבית.

היום, ניתן לעשות קניות בגדים, קניות סופר, לבצע הרצאות, ללמוד וללמד, בלי בעיה מהבית.

מלבד הריחוק החברתי, והצורך של האדם בחברה, עבודה מהבית, מלאה ביתרונות.

עם זאת, דגשים לגבי עבודות ועסקים שונים, הפכו למעט שונים.

כיום, עיצוב אתרים, ובניית אתר לעסק שלך, אלו פקטורים קריטיים, אשר יכולים להשפיע רבות על העסק שלכם, ועל ההכנסות מתוכו. בואו ונסביר לכם איך.

 

שיווק שיווק שיווק

אם אתם בעלי עסק, ומתלבטים האם לפתוח אתר אינטרנט או לא, עבור העסק שלכם, תנו לנו לעזור. הרשתות החברתיות, אשר צמחו בצורה משמעותית בזמן הקורונה, הן הדוגמא הטובה ביותר, לכוחם של עיצוב ובניית אתרים . כיום, כל אחד יכול להתפרסם, ולפרסם את מוצריו, בכל אחת, מן הרשתות החברתיות. ב-2021, עסק ללא אתר אינטרנט, יניב שליש מההוצאות, אותן יכל להניב, לולא היה משווק את העסק שלו, בעזרת אתר אינטרנט, ברשת. פתיחת אתר אינטרנט, מאפשרת לעסק להתפרסם מהר יותר. יתרה מכך, גם מאפשרת לו, להגיע לקהל יעד רחב פי 4, ממה שהיה מגיע, ללא אתר אינטרנט.

 

המראה כן קובע

בתור ילדים, היו אומרים לנו, שהמראה אינו קובע. אולם, כאשר אתה לקוח, ואתה מעוניין ברכישת מוצרים שונים מאתר אינטרנט, מראה האתר, משפיע רבות . אם אתר אינטרנט, יראה מרשים ומזמין, וימשוך תשומת לב של לקוחות רבים, הכנסות העסק יעלו, וכן, הרצון של הלקוחות לרכוש את הפריטים של העסק, יעלה. מנגד לכך, אתר אינטרנט לא מושקע, איננו יזמין לקוחות רבים, וישפיע לרעה, על הצלחת העסק. כמו כן, גם נראות המוצרים ברשת, משפיעה מאוד על רצון הלקוחות, להזמין אותם.

 

ידידותי למשתמש

חשוב מאוד, שהאתר יהיה גם ידידותי למשתמש. משמע, שהאתר יהיה נוח לתפעול, ולא יצרוך יותר מדי מאמץ מהלקוחות. זאת, משתי סיבות עיקריות. הראשונה, הינה הסיבה כי כיום, שכבת הגיל המבוגרת יותר, משתמשת רבות באתרי אינטרנט שונים. הודות לקורונה, מבוגרים וקשישים, מעדיפים להזמין קניות מהסופר, ומוצרים שונים, אליהם הביתה, ולא לצאת החוצה ולהסתכן. לכן, האתר חייב להיות ידידותי לכלל המשתמשים. שכן, אם אתר הוא מסובך לתפעול, יקשה בעיקר על המבוגרים והקשישים, אשר נזקקים בעזרה בכל הנוגע לטכנולוגיה.

 

הפרעות קשב וריכוז

לאחר הקורונה, אובחנו רבים עם הפרעות קשב וריכוז. זאת, משום שהאפליקציות והרשתות החברתיות, מעודדות את חוסר היכולת של האדם, להתרכז לאורך זמן. לכן, אתרי אינטרנט שונים, בעיקר ב2021, צריכים להיות יותר נגישים למשתמשים. ככל שתפעול האתר, יהיה פשוט יותר, ומהיר יותר, כך לקוחות רבים יותר, יקנו מאתר זה. חוסר הסבלנות, והריכוז של בני האדם כיום, גורם לחוסר ריכוז בדפדוף באינטרנט, ולכן אתר לא נגיש, יגרום לפחות משתמשים, לרצות לבזבז את זמנם על האתר, והקנייה ממנו.

 

מנוף ומסך

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים