מ – א'  ועד ת'  – כך תתכננו מסיבה מושלמת

תכנון של מסיבה הוא דבר מורכב. אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מתכננים מסיבה, חשוב שתדעו שיש פרטים רבים שרק ההקפדה על כולם היא זו שתעזור לכם להפיק מסיבה מושלמת. לא תמיד קל לזכור את כל הפרטים הללו, וגם כאשר זוכרים אותם יש בחירות שחשוב לעשות בצורה נכונה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל הטיפים שיעזרו לכם להפיק מסיבה בלתי נשכחת. 

 

תכנון מסיבה

תכנון של מסיבה דורש מאיתנו מודעות למספר דברים. עבודה מול ספקים, בחירת מקום, אוכל ועוד שלל פרטים שכולם צריכים להיות בראש שלנו. אטרקציות לאירועים – מעטפת יוכלו לעשות לכם את החיים קלים יותר כאשר חלק ניכר ממה שאתם צריכים שיהיה במסיבה יוכל להגיע מהם. זה יאפשר לכם לצמצם את מספר הספקים שמולם אתם עובדים, וכך ימנע תקלות מיותרות ביום המסיבה.

תכנון מסיבה

 

בחירת מקום

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא כמובן להחליט מה המקום שבו תיערך המסיבה. בחירת המקום מושפעת משעת המסיבה וכמובן מהעונה בשנה בה אנחנו נמצאים. המקום צריך להיות מספיק גדול כדי שכל האורחים שאמורים להגיע למסיבה יוכלו להיכנס אליו בצורה נוחה. בנוסף, המקום צריך להיות נגיש כדי שכל האורחים יוכלו לחזור בצורה בטוחה לבתים שלהם בתום האירוע.

 

סוג האוכל

אחרי שיש לכם מקום למסיבה הגיע הזמן להחליט מה סוג האוכל שאותו נגיש. האוכל צריך להתאים לשעה של המסיבה, כאשר מסיבה שנערכת בשעות הלילה תהיה עם אוכל כבד יותר, אל מול מסיבה בשעות היום שבה נפנק את האורחים עם אוכל קליל. אחת האופציות שיכולות להיות רלוונטיות בהקשר הזה היא דוכני מזון לאירועים שיאפשרו לכם להגיש אוכל שמתאים בדיוק למסיבות.

 

מוזיקה

כל מסיבה לא תהיה מסיבה אמיתית בלי מוזיקה איכותית. ברגע שיש לכם מקום למסיבה עליכם להחליט מה סוג המוזיקה שיהיה בה, וכמובן מי יהיה אחראי עליו. הפעלה של קהל גדול באמצעות מוזיקה היא לא דבר קל, ועליכם לבחור DJ מנוסה או כל איש מוזיקה אחר שיוכל להפוך את המסיבה שלכם למה שאתם רוצים שהיא תהיה. בלי מוזיקה יהיה קשה להרים את המסיבה.

 

לוח זמנים למסיבה

הדבר האחרון שנותר לכם לעשות הוא לקבוע לוח זמנים למסיבה. לוח הזמנים הוא דבר חשוב כיון שהוא זה שקובע את אופי האירוע. המסיבה צריכה להתחיל בזמן, ועליכם גם לדעת מתי לסיים אותה. אירוע שלא מסתיים בזמן עלול להותיר את האורחים עם תחושת מיצוי, דבר שלא הייתם רוצים שיקרה במסיבה שלכם. סיימו את המסיבה בזמן וכך תשאירו את האורחים עם טעם של עוד.

 

לסיכום

ארגון של מסיבה הוא דבר מאתגר, אולם אם מקפידים על כל הפרטים היא יכולה להפוך לאירוע בלתי נשכח. כאן קיבלתם סקירה על כל מה שחשוב לעשות כאשר מנסים לארגן מסיבה.

תכנון מסיבה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים