מה הם הטיפולים אותם אפשר למצוא בספא?

חובבי העיסויים למיניהם יכולים לומר לכם גם מתוך שינה את מגוון הטיפולים שניתן למצוא בספא איכותי. אנחנו מכירים את העובדה הזו מקרוב, בגלל שאנחנו נחשבים למומחים בתחום העיסוי. שכן, אחת לשבועיים אנו מקבלים עיסוי מפנק מהמעסה הקבועה שלנו.

החלטנו להוציא מדריך מעמיק שיציג בפני כל דורש את הטיפולים המוכרים ביותר שניתן למצוא בספא, כדי לאפשר לכם לגוון את העיסוי הבסיסי שאתם תמיד מבקשים. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום.

 

הטיפול ה – 1 שתוכלו למצוא בספא: עיסוי רקמות עמוק

אי אפשר לכתוב מדריך מעמיק על טיפולי ספא מבלי לציין את העיסוי המדובר. סביר להניח שהציעו לכם אותו לא פעם כשהגעתם לטיפול בספא. מדובר באחד הטיפולים הנפוצים ביותר שמוצע ללקוחות מסיבה אחת ברורה: רבים מאתנו מגיעים לעיסוי בשביל לשחרר שרירים תפוסים. עיסוי רקמות עמוק, כשמו כן הוא, מגיע אל עומק הרקמות שבגופנו ומשחרר דלקות ומקומות תפוסים.

טיפולים בספא

הטיפול ה – 2 שתוכלו למצוא בספא: טיפול באבנים חמות

אם הגעתם לאחרונה אל ספא איכותי, כנראה ראיתם שלצד המיטה יש אבנים שמתחממות על פלטה קטנה. מדובר באבנים מיוחדות שיש להן סגולות מרפא. המעסה בעצם מניח את האבנים במקומות מסוימים על הגוף שלכם והדבר מביא לשחרור של אזורים תפוסים. הרי זה ידוע שחום מאפשר להביא לשחרור של שרירים ולהרפיה.

 

הטיפול ה – 3 שתוכלו למצוא בספא: כוסות רוח

רבים מאתנו מכירים את המושג "כוסות רוח למת", אבל לא כולנו יודעים מה זה בכלל. אנחנו כאן כדי להכיר לכם את הכוסות המיוחדות שמאפשרות להביא לריפוי של מגוון תסמינים ומחלות.

המעסה מניח את הכוס על אזור תפוס וכאוב תוך שהוא שואב את האוויר שבכוס. כך שבעצם, העור שלכם "נתפס" בתוך הכוס ונוצר וואקום. הוואקום הזה מוציא את כל החולי מאותה נקודה בגוף ומביא להקלה בכאבים.

טיפולים בספא

הטיפול ה – 4 שתוכלו למצוא בספא: שיאצו

השיאצו הוא עיסוי שמתבצע עם בגדים (וזאת בניגוד לעיסויים הקודמים). מדובר בעיסוי שבא לידי ביטוי בכל מיני אזורים בגוף. המעסה יתשאל אתכם לפני העיסוי וינסה להבין מה גרם לכם להגיע אליו. לאחר שיבין את מקור הכאב, הוא צפוי להתחיל בעיסוי שיתמקד באזור שציינתם בפניו. כך שאם יש לכם כאב גב תחתון, סביר להניח שהעיסוי יתמקד רוב הזמן באזור זה.

 

כמה מילים לסיום

המדריך הנוכחי צפוי להסתיים בעוד כמה רגעים וזו ההזדמנות שלנו לסכם את הנכתב לעיל. הצגנו בפניכם 4 טיפולים שונים שמתקיימים בספא. ראוי לציין כי אלו הטיפולים העיקריים, אך יש טיפולים נוספים שאתם עשויים לקבל, כמו למשל, טיפול בדיקור או בצמחי מרפא. אנו ממליצים לכם להמשיך ולחקור את התחום באופן מעמיק, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים ביותר עבור הכאב שממנו אתם סובלים. נאחל לכם כעת החלמה מהירה ובחירה נכונה!

טיפולים בספא

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים