ליסינג מימוני לפרטיים ולעסקים

זקוקים לרכב חדש עבור בית העסק? חולמים על מכונית גדולה ובטוחה יותר עבור המשפחה המתרחבת? בדיוק בשבילכם הוקמה גספרו, יבואנית רכב ומומחית לפתרונות מימון. גספרו תאפשר לכם ליהנות מרכב חדש באמצעות ליסינג מימוני לעסקים או ליסינג מימוני פרטי כדי שתוכלו לקדם את העסק, לבלות עם המשפחה וליהנות מראש שקט. 

גספרו

גספרו הינה יבואנית רכב מסחרי ופרטי העובדת עם המותגים המובילים בעולם. פתרונות המימון של גספרו מיועדים להעניק לכם ראש שקט וליהנות ממכונית חדשה בעד -100% מימון בתשלומים חודשיים נוחים. המומחים של גספרו יבנו עבורכם תוכנית עסקית משתלמת במיוחד כדי שתוכלו לקחת את העסק צעד אחד קדימה עם רכב איכותי ויעיל יותר או עבור המשפחה, כדי שתוכלו לבלות את זמן האיכות שתמיד חלמתם.

 

ליסיניג מימוני לעסקים

ליסינג מימוני לעסקים מאפשר לכם לספק לבית העסק רכבים מסחריים, רכבי מנהלים או רכבים משפחתיים בנוחות רבה. ההבדל בין ליסינג מימוני לעסקים ובין ליסינג תפעולי הוא שליסינג המימוני לעסקים אינו כולל שירותי אחזקה. בדרך זו תוכלו לבחור בעצמכם היכן לטפל ברכב ולתחזק אותו על פי רצונכם והעדפתכם.

במידה וכן תזדקקו לשירותי תחזוקה עבור הרכב, ניתן לעשות זאת בכל שלב, גם לאחר שכבר התחלתם את תוכנית הליסינג המימוני לעסקים. בנוסף, הצטרפות לתוכנית ליסינג מימוני לעסקים תאפשר לכם למקסם את יכולות החזרי המס ולפרוס את התשלומים בנוחות.

עסקים

ליסינג מימוני פרטי

ליסינג מימוני פרטי דומה מאד לליסינג המימוני לעסקים. גם בתוכנית זו תוכלו לבחור בעצמכם היכן לטפל ברכב ולתחזק אותו, ליהנות מרכב חדיש מדגם מבוקש כדי לאפשר למשפחה המתרחבת נוחות, בטיחות ובטחון, ולצאת לכל הטיולים שתמיד חלמתם עליהם מבלי לחרוג מן ההוצאות ובפריסת תשלומים רחבה.

בסוף תקופת המימון תוכלו לרכוש את הרכב שכבר התרגלתם אליו, או להחליפו באחר. גם בתוכנית זו, אם בכל זאת תהיו מעוניינים לקבל טיפול שוטף ותחזוקה, תוכלו להוסיף זאת לתוכנית בכל שלב.

 

למה דווקא גספרו?

צוות המומחים של גספרו יגיע עד אליכם כדי להציג בפניכם פתרונות מעשיים והוגנים המתאימים ליכולת הכלכלית שלכם, בין אם אתם אנשים פרטיים ובין אם בעלי עסק. מטרתנו היא לאפשר לכם להגיע לרכב חדש יותר, איכותי יותר ובטיחותי יותר עבור המשפחה או צוות העבודה שלכם מבלי לקרוע את הכיס ובדרך המשתלמת ביותר.

כך תוכלו לקדם וליעל את בית העסק, לחסוך בהוצאות, לאפשר למשפחה שלכם רכב מרווח, בטוח ונוח יותר וליהנות מראש שקט.

 

לסיכום

גספרו הינה יבואנית רכב ומומחית לפתרונות מימון המציעה מסלולי ליסינג מימוני לעסקים וליסינג מימוני פרטי הן לבעלי עסקים והן לאנשים פרטיים המעוניניים לשדרג את הרכב המסחרי או המשפחתי לדגם חדיש יותר כדי לקדם את בית העסק ולאפשר למשפחה נוחות מקסימלית מבלי לקרוע את הכיס.

ליסינג מימוני

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים