כל הדרכים להיפטר מפשפש המיטה

מהו בכלל פשפש המיטה?!

פשפש המיטה הוא חרק השייך למשפחת הפשפשים. יש כאלה הסוברים שהוא קדום כל כך עד שהא היה כבר בזמנו של האדם הקדמון (!). נהוג לחשוב שהפשפש נטפל רק לבעלי חיים, אך למעשה הוא נדבק בעיקר לבני אדם, אף על פי שניתן למצוא אותו גם בקרב חיות כמו עטלפים, עכברים ותרנגולות.

הרגע בו אתם נעקצים או חושדים שמסתובבים לכם בחדר פשפשים – הוא רגע לא נעים. מניסיון, מאמצים כבירים לפתור את בעיית הזוחלים באופן ביתי לא צולחת וגורמת להרבה תסכול ועוגמת נפש. יש לכם פשפש מיטה, ג'וקים או נמלים? מזיקיס היא הפתרון המושלם עבורכם. אצלנו תוכלו לקבל את השירות המקצועי ביותר בתחום ההדברות. אנחנו מעניקים אחריות מלאה לביצוע עבודה של הדברה נגד פשפש המיטה!

 

הדברה ירוקה

אמנם יש לדעת שלא כל מדביר מתעסק גם בהדברה ביולוגית. דרכנו תוכלו לבצע הדברה ירוקה גם נגד פשפשים, כשהיתרון הגדול שלה הוא הפגיעה המינימלית ואף אפסית בשדה או במטע (במידה ומדובר בהדברת חוץ) – לצד יעילות לטווח ארוך. למרות שייקח לה מעט זמן לעבוד ולהראות תוצאות, בסופו של דבר הדברת פשפשים ירוקה וטבעית תעשה את מה שהיא מבטיחה, ואתם תוכלו להיות עם ראש שקט.

 

הדברה ביולוגית

על מנת להרחיב מעט על תחום ההדברות, ובפרט על תחום ההדברות הירוקות חשוב לדעת שכיום ישנן הרבה שיטות להדברת פשפשים. ההבדל בין השיטות מתבטא בעיקר בחומרים שבהם משתמשים לצורך ריסוס פשפשים. למרות הרגילות להשתמש בחומרי הדברה כימיים, כיום ישנן שיטות הדברה טבעיות שלא כוללות כלל חומרים כימיים, כמו שיטת הדברת פשפשים בעזרת פשפשים טורפים. זו למעשה השיטה הטבעית ביותר שניתן להדביר איתה, כשהיא נכללת בתחום שנקרא "הדברה ביולוגית".

 

הדברה על ידי קיטור

החל מהעשור האחרון של המאה הקודמת המדבירים כבר אינם משתמשים עוד בחומר ההדברה d.d.t, ובמקומו עברו המדבירים להשתמש בחומרים בעלי רעילות נמוכה ככל האפשר. מלבד דרכי ההדברה אותן מנינו לעיל, קיימת אפשרות לטפל בפשפשים ללא ריסוס בכלל על ידי ביצוע שאיבה חזקה וקיטור יבש.

 

טיפול בחום

אחת השיטות המודרניות לטיפול בפשפשי המיטה היא – הדברה בחום. באמצעות מספר פעולות שאנשי המקצוע שלנו יעשו, חום החדר יעלה במהירות כה גדולה עד ששום פשפש לא יספיק לחשוב לברוח ממנו. לאחר שהחום תפס את מקומו בחדר, אנחנו בודקים עם מד טמפ' לייזר שהחום הגיע לכל פינה בחדר וגם עליה הוא חלש. את חלונות החדר אנו כמובן מכסים בחומר בידוד מיוחד כדי שקור לא יחדור לבית.

 

סיכום:

כדי להדביר את פשפשי המיטה באופן מוחלט חייבים לעשות עבודה יסודית, דבר שמצריך מדביר מקצועי ופרפקציוניסט. במזיקיס אנו מאמינים בפתרונות ארוכי טווח – ביחסים ארוכי טווח עם הלקוחות ובפתרונות מחוץ לקופסא. אצלנו תוכלו לבצע הדברה ביולוגית, הדברה ירוקה, הדברה ע"י קיטור, טיפול בחום – והכל באופן המקצועי ביותר שאפשר להציע!

 

חייה מתה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים