כיצד מעבירים את היסטוריית השיחות בווטסאפ לטלפון החדש?

מברוק! התחדשתם בטלפון נייד חדש. איזה כיף לכם. עכשיו תוכלו להוציא את הנייד הישן לפנסיה סוף סוף, וליהנות מנייד חדש ומשוכלל. אבל כשמחליטים לעבור ממכשיר ישן אל אחד חדש, יש מספר דברים שכדאי לעשות כדי לוודא שהמעבר יתבצע באופן חלק, מהיר ואפקטיבי. מה הם בדיוק? במאמר זה נפרט את הצעדים שחשוב לבצע ואיך ניתן לעשות אותם בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר. 

 

לעבור מחנה

ידוע כי היריבות בין מחנה האנדרואיד למחנה האייפון היא חריפה ונמשכת שנים על גבי שנים. יש מיליון סיבות לכול אחד מהם, וכנראה אתם מודעים כבר לשני הצדדים. אבל מה, בחרתם לעבור מחנה! כשמחליפים מכשיר אנדרואיד באחד של אפל, יש הרבה השלכות – מלמידת התוכנה, התרגלות לממשק והעברת כול הנתונים שלכם למכשיר החדש מהישן. איך עושים את זה כמו שצריך?

היסטוריית שיחות WhatsApp

מעבר חלק

אז מה צריך לעשות בדיוק? כדי להעביר את כול הנתונים, ולבצע העברת היסטוריית שיחות בווטסאפ

בצורה בטוחה ומהירה, יש להקפיד על מספר תנאים. אתם לא צריכים ללכת לגוגל ולחפש, הנה הם:

 

מספר טלפון

נשמע טריוויאלי, אבל כדי לאפשר מעבר חלק של נתונים בין מכשיר אחד לשני, צריך להקפיד שלשניהם יהיה את אותו המספר. כדי שבמידה ותצטרכו לאמת את זהותכם בדרך כזו או אחרת, תוכלו להשתמש בעובדה שלניידים יש אותו המספר ולעבור את בדיקות האבטחה בקלות.

רשת

כדי לבצע העברת נתונים ממכשיר למכשיר יש צורך ששניהם יהיו מחוברים בצורה טובה לאותה הרשת. אז לא משנה איפה אתם מבצעים את ההעברה, וודאו כי חיבור הווי – פיי חזק ומהיר, ומסוגל להתחבר לשני המכשירים שביניהם יבוצע המעבר.

היסטוריית שיחות WhatsApp

תוכנות מעודכנות

תצטרכו לוודא כי ממשק האנדרואיד שלכם מעודכן למערכת הפעלה בגרסה 12 לפחות, וממשק האייפון שלכם לגרסת IOS 15.5 לפחות. מעבר לכך, חובה שהאייפון יהיה חדש או מאופס. לשני המכשירים צריכה להיות מותקנת אפליקציית ווטסאפ מעודכנת לגרסה הכי חדישה שלה. בנוסף לכול אלו, יש להוריד את אפליקציית MOVE TO IOS ולוודא שהיא מעודכנת. ברגע שתתחילו את פעולת ההעברה דרכה, חשבון הווטסאפ שלכם ינותק מהאנדרואיד. בלי האפליקציות והעדכונים הללו, ההעברה פשוט לא תעבוד וחבל.

 

כבל USB C

כדי לבצע את ההעברה הפיזית של כול הנתונים, האפליקציות והתמונות שלכם למכשיר האייפון החדש, תצטרכו לחבר את הנייד הישן והחדש בעזרת כבל USB C. אל דאגה, כנראה שכבר יש לכם אחד, ואם לא – מאוד קל למצוא אותם בכול חנות שהיא, איפה שלא תהיו.

 

לסיכום

טלפון חדש זה מרגש ומגניב, אבל לפני שתוכלו להתחיל ליהנות ממנו תצטרכו להעביר אל המכשיר החדש את כול הנתונים מהמכשיר הישן, כולל שירות הווטסאפ. כדי לעשות זאת במהירות ובבטיחות כדאי להשתמש בשירות של דיירטפיקס, שיוודאו שהכול עובר במלואו לנייד החדש שלכם ושום דבר לא נאבד בדרך.

היסטוריית שיחות WhatsApp

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים