המדריך לבחירת וופורייזר מומלץ ב-2020

שוק הסיגריות האלקטרוניות מציע כיום אפשרויות נרחבות ומוצרים רבים. היצע רב הוא דבר נהדר ומאפשר לכל אחד למצוא את המוצר המתאים במיוחד בשבילו, אך יש מי שמגוון רחב עלול לבלבל אותו והוא נזקק לסיוע בבחירת המוצר המתאים. אחד מהמוצרים הפופולאריים כיום בשוק הסיגריות האלקטרוניות הוא וופורייזר – והשוק מציע אפשרויות מגוונות גם של מכשיר זה. במדריך זה נסייע לכם לבחור את הוופורייזר המתאים לכם.

 

קודם כל, מה זה וופורייזר?

וופורייזר הוא למעשה מכשיר אידוי באמצעותו מאדים נוזל או תמצית צמחים על ידי חימום. פעולת האידוי שונה בתכלית מפעולה העישון, שכן היא אינה מערבת בערה ועשן. האדים היוצאים מהוופורייזר מתפוגגים במהירות בניגוד לעשן חריף, וכן ריח האדים הוא עדין ונעים ואינו מחניק.

עולם הוופורייזרים מתעדכן חדשות לבקרים, כך שתמיד יוצאים מכשירים חדישים ומתקדמים יותר וקיימות אפשרויות רבות לבחירתכם.

 

קריטריונים לבחירת וופורייזר

איכות המכשיר:

אחת מתופעות הלוואי של שוק המוצף במוצרים, הוא שבהיצע הקיים ישנם מוצרים ירודים באיכותם. פעמים רבות תמצאו וופורייזר זול באופן מחשיד, ולעיתים הוא לא יהיה שווה אפילו את המחיר הנמוך בו הוא נמכר שכן הוא לא מספק את חוויית האידוי שאתם רוצים ופשוט תצטרכו לקנות מכשיר אחר טוב יותר. חשוב לקבל המלצות אודות וופורייזרים איכותיים, ולהשקיע מחשבה בבחירת המכשיר.

 

שליטה על החום:

וודאו שהוופורייזר אותו אתם קונים מאפשר לכם לשלוט על החום שהוא מפיק, וכך לשלוט על רמת הפליטה של האדים. יכולת זו מאפשרת לכם לייעל את האידוי שלכם ולייצר חוויית אידוי איכותית.

 

מחיר:

ישנם מכשירים רבים ולהם מחירים שונים, ובנוסף לכך חנויות שונות מתמחרות את המוצרים באופן שונה. ישנם מותגים יוקרתיים לעומת מותגים זולים, כאשר בשני המקרים חלקם שווים את הכסף וחלקם לא. השקיעו מחשבה כך שהתמורה שתקבלו תהלום את המחיר.

 

חזות חיצונית:

אין מה לעשות, מראה חיצוני משפיע. וופורייזר יפה בעל מראה יוקרתי מספק חוויית אידוי בהתאם. בחרו וופורייזר שנראה יפה בעיניכם, שבנוסף בעל גודל וצורה שנוח לכם להחזיק.

 

אחריות:

מומלץ מאוד לקנות וופורייזר בעל אחריות של לפחות שנה.

 

כמה עולה וופורייזר?

כאמור, ישנו היצע נרחב של וופורייזרים במחירים משתנים. לרוב, מחירו של וופורייזר יעמוד על כמה מאות שקלים: הזולים יחסית יעלו כ-300 ש"ח בעוד היקרים יותר יכולים להגיע ל-700 ש"ח ואף יותר. לאחר שאתם מוצאים את המכשיר המועדף עליכם, בדקו ברשת היכן מוכרים אותו במחיר משתלם.

 

היכן לקנות וופורייזר?

רשת קלאסיג היא רשת לשיווק סיגריות אלקטרוניות ומוצריהן המובילה בתחומה. בקלאסיג ניתן להשיג את הוופורייזרים האיכותיים והמקדמים ביותר בשוק, במחירים הוגנים השווים לכל כיס. קלאסיג מחזיקה צוות עובדים מקצועי שיסייע לכם למצוא את המוצר המתאים במיוחד בשבילכם, ויספק לכם שירות מהיר ויעיל כולל משלוח עד בית הלקוח.

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים