בדיוק מה שהמטבח היה צריך – הכירו את כסאות הבר

רוצים פינה מיוחדת במטבח שלכם או סתם פינת ישיבה לארוחת קטנות או משפחתיות על האי במטבח? כל מה שאתם צריכים זה כסאות בר למטבח. כל הפרטים החשובים כאן.

 

פינת הבר שהמטבח שלכם צריך

לרוב פינות תוכלו למצוא על האי במטבח או על משטח פנוי במטבח לו מצמידים כסאות בר והוא בעצם מחליף היום את פינות האוכל הרגילות ונותן לבני הבית מקום נוסף לאכול בו ארוחות משפחתיות שהן מצומצמות יותר ומשאיר לפינת האוכל את הכבוד הראוי לה ושימוש בזמנים מיוחדים יותר. יש משהו מיוחד בישיבה גבוהה במיוחד כמדובר על פנים הבית ולא על מקומות בילוי.

 

אז איך בוחרים כיסא בר?

כשאתם בוחרים שימו לב לעיצוב הכסא והבר. כיסא הבר שתמקמו במטבח ייבחר לפי מספר פרמטרים –

  • גובה – קיימים 3 גבהים שונים למשטחי בר או אי מהם נוריד 25 ס"מ וזה יהיה הגובה האידאלי לכיסא שלנו והם – עד 120 ס"מ, עד 101 ס"מ או עד 90 ס"מ.
  • סוג הכיסא – ישנם לא מעט סוגים שונים של כסאות בר, עליכם לבחור את העיצוב האהוב עליכם ואת הכיסא עליו יהיה לכם הכי נוח לשבת ולאכול. בין הסוגים השונים תמצאו כיסאות מרופדים, כיסאות קש, כיסאות איטלקיים, כיסאות עם רגלי עץ, כסאות עם רגלי ברזל ועוד רבים.
  • החליטו על כמות הכיסאות הרצויה במטבח – בחרו את הכיסא לפי גודלו וכמות הכיסאות שאתם צריכים למקם במטבח (אם אתם 5 נפשות בבית אז 5, אם 4 נפשות בבית אז 4 וכו'). בדקו האם ייכנסו כמות הכיסאות הנדרשת לפי גודל הכיסא בהתחשב בעובדה שעליכם לרווח בין הכיסאות כדי ליצור נוחות מקסימלית. אם יש לכם תינוקות זכרו לקנות כיסא אחד ספייר ולשים באחסון או לא לקנות בכלל ולמקום במקום כיסא אוכל לתינוק.

 

כיסאות בר במטבח – בפן העיצובי

כיסאות בר בתוך חלל הבית ובמטבח במיוחד נותנים אפקט מאוד אסתטי לחלל, כל עוד הם משתלבים נכון בסגנונות. ישיבה גבוהה בתוך הבית נותנת אפקט שונה ומיוחד ליושבים על אותם כיסאות הבר. מעבר לפן העיצובי ההרגשה לשבת על כסאות כאלה נותן הרגשה של בילוי במסעדה או בבר גם כשאין לכם זמן, פרטנרים, יכולת או כסף לצאת מהבית.

 

לסיכום

בחרו את מיקום כיסאות בר למטבח שתרצו והחליטו על סוג הכיסא שתכניסו למטבח שלכם לפי הקריטריונים שהצגנו לכם על מנת לבחור את הכיסא המושלם והנוח ביותר עבור כל בני הבית, כי כולם בסופו של דבר יישבו עליו. שימו את הכיסאות במטבח תוך מתן מרווח שלא תשבו בצפיפות לאכול או עם השכן שקפץ לקפה. זכרו את היתרון העיצובי שנותנים כיסאות הבר למראה הבית שלכם והשקיעו בהתאמת העיצוב של הבית לעיצוב כיסא הבר הנבחר כדי ליצור המשכיות נעימה לעין במטבח.

חלל מעוצב

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים