אילו דברים חשובים לשיפור הזוגיות והאינטימיות

מנסים לשפר את חיי האהבה שלכם? הגעתם למקום הנכון! כל מערכת זוגיות עלולה בשלב כלשהו להיתקל במחסומים ומשברים מסיבות כאלו ואחרות. לשם כך, ריכזנו במאמר זה את כל הטיפים המרכזיים לשמירה ושיפור הזוגיות והאינטימיות שלכם.

 

קודם כל תאהבו ותקבלו את הפרטנר שלכם

בזוגיות טובה, קודם כל יש לתת לבן הזוג את היחס אותו אתם רוצים לקבל. התמקדו קודם כל בפרטנר שלכם, הקשיבו לצרכים ולרצונות שלו ונסו שלא להתמקד בחלקים שאתם פחות אוהבים. כל עוד תנסו לראות את בן זוגכם באמת, כך תוכלו לרענן את מערכת היחסים האינטימית שלכם ולשמור על ה-love pleasure שלכם.

 

דברו על סקס

אם לא עשיתם את זה הרבה זמן, כדאי להתחיל עכשיו! נסו לפלרטט עם בן זוגכם ככל הניתן והשתדלו לשלוח אחד לשניה מסרונים סקסיים שישדרגו את מצב הרוח. גרמו לבן הזוג שלכם להרגיש נחשק ומושך ושדרו להם כי הם נמצאים בראש סדר העדיפויות.

ככל שתשמרו יותר ויותר על מתח מיני לאורך היום כך תוכלו לצפות לערב הקרוב ביתר שאת. כל אלו משמים כמשחק מקדים שיחזיק את המתח המיני בינכם וישדרג את מערכת היחסים המינית שלכם. כמו כן, מדובר בצעד חזק מאוד לצורך שיפור האינטימיות שלכם.

 

דברו פתוח

בני זוג רבים היו מייחלים לעצמם מערכת יחסים מגוונת יותר מבחינה מינית. שגרה היא דבר שוחק בכל תחום בחיים וכך גם בזוגיות. גם כשמדבר בזוגיות טובה, חוסר גיוון מיני עלולה להשאיר את מערכת היחסים יבשה ולא ריגושים מיוחדים.

לשם כך, מומלץ לדבר בפתיחות עם בן הזוג שלכם לספר לו מה הפנטזיות הספציפיות שלכם אשר הייתם רוצים לממש במיטה. אל תפחדו! גם אם בן הזוג פחות יהיה בעניין של מימוש הפנטזיה הספציפית, עדיין ייפתח פתח לשיח ודיון בנושא. כך תוכלו למצוא יחדיו רעיונות לגיוונים שיוכלו להתאים לשניכם.

 

געו אחד בשנייה

מגע גופני קטן במהלך היום חשוב מאוד לצורך תחזוק הזוגיות והאינטימיות. מגע קל, ליטוף או נשיקה קלה על השפתיים היא מהלך מצוין שעושה את ההבדל. כל מגש גופני חטוף בין שני אוהבים מזכיר לכם את הקשר האוהב והאינטימי שלכם. כך תוכלו להביע תשומת לב ויחס לבן הזוג גם אם אתם נמצאים בתקופה לחוצה יותר או שיש לכם פחות זמן.

 

תחמיאו זה לזה

מחמאות הן מרכיב חזק מאוד לשיפור הביטחון העצמי של כל אחד מבני הזוג. ככל שתחמיאו אחד לשני ככה תרגישו יותר ביטחון עצמי. תוכלו להרגיש מושכים יותר ואהובים והדבר יסייע מאוד לתרומה של כל אחד מכם לקשר. בדרך זו תוכלו לשפר גם את הזוגיות וגם את מערכת היחסים האינטימית שלכם.

 

לסיכום

אהבה היא דבר שצריך לתחזק. נצלו כל הזדמנות כדי לשפר את מערכת היחסים האינטימית שלכם. בין אם מדובר במגע קל וחטוף במהלך היום ובין אם מדבר בהקפדה על קיום יחסי מין ושמירה על המתח המיני הנלווה לו.

מערכת יחסים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים