איך מתקינים מצלמה נסתרת?

מקרה שאירע לתחקירנית של תכנית טלוויזיה מוכרת גרם לאנשים רבים לתהות אם הם מבצעים התקנה נכונה של המצלמה הנסתרת שרכשו. שכן, אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו באותו מצב לא נעים שבו הייתה התחקירנית. סיטואציה מורכבת זו גרמה לנו להבין שעלינו לעצור את כתיבת המדריכים האחרים שלנו ולהתמקד בנושא הזה וכך עשינו. יצאנו לבדוק איך מתקינים מצלמה נסתרת וחזרנו עם כל הפרטים שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

תכירו תחילה את הרקע שגרם לנו לכתוב את המדריך בנושא זה

הפסקה הזו מיועדת למי מכם שלא שמעו על המקרה של התחקירנית שצוין לעיל. שכן, אי אפשר לפתוח במדריך מבלי להציג את המקרה שדובר רבות בימים האחרונים. המקרה אירע במהלך ניסיון לצלם אדם אלים שגנב כספים לאנשים מבוגרים. התחקירנית הגיעה אל משרדו של האדם שהואשם בדברים אלו והציגה את עצמה כמי שמעוניינת לקבל את שירותיו. במהלך השיחה עמו, היא לא שמה לב כי המצלמה הנסתרת שלה נפלה ונותרה על הרצפה. אחד הנוכחים בחדר ראה את המצלמה והבין כי מדובר בתרמית. המקרה הפך להיות מורכב והמשטרה התערבה כדי לחלץ את התחקירנית מהמקום. בבירור שנערך לאחר מכן, התגלה כי היא התקינה את המצלמה באופן שגוי מפאת חוסר ידע בנושא. אנחנו בחרנו לבדוק את העניין כדי שאתם לא תמצאו את עצמכם בסיטואציה דומה.

 

איך מתקינים מצלמה נסתרת? השלב ה  – 1

עוד לפני שתתחילו להתקין מצלמה נסתרת על תיק, רכב או רהיט כלשהו, אתם צריכים לדעת כי ההתקנה היא לא תמיד החלק המרכזי. שכן, יש פה גם עניין של תקינות ואיכות המצלמה. עליכם לשים לב כי אתם רוכשים תחילה מצלמה איכותית כמו המצלמות שמוצעות באתר גו גוד. בחירה במצלמה איכותית בתור התחלה, תאפשר לכם להיות בטוחים שההתקנה שלה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

איך מתקינים מצלמה נסתרת? השלב ה  – 2

בשלב השני, אחרי שביצעתם את הרכישה של המצלמה הנסתרת המומלצת, עליכם לפנות אל נציג מטעם החנות ולבקש ממנו להראות לכם שלב אחר שלב את ההתקנה המתאימה. גילינו כי אין באפשרותנו להסביר לכם באופן מעמיק אודות ההתקנה של המצלמה שלכם, מכיוון שיש סוגים שונים של מצלמות נסתרות ולכל אחת יש התקנה מיוחדת משלה.

 

איך מתקינים מצלמה נסתרת? טיפ חשוב

אם מסיבה מסוימת אינכם יכולים להגיע אל החנות שממנה המצלמה הנסתרת נרכשה, דעו כי אתם יכולים לקבל הנחייה ממוקדת של ההתקנה הנבחרת. כדי שזה יקרה, אתם צריכים לבצע את הדברים הבאים:

  1. לבדוק מה שם החברה של המצלמה
  2. לבדוק את שם הדגם
  3. לערוך חיפוש אחר סרטון הדגמה ביוטיוב

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך מתקינים מצלמה נסתרת באופן המקצועי ביותר. נאחל לכם בהזדמנות זו שתתקינו נכון ושיהיה בהצלחה.

מצלמה

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים