איך בוחרים קוסם למבוגרים?

אם אתם מתכננים לערוך מפגש משפחתי, אירוע לעובדים או כל התכנסות אחרת שבמהלכה צפוי להופיע קוסם למבוגרים, כדאי שתדעו שיש כמה דברים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם בוחרים את הקוסם. בחרנו לכתוב עבורכם את המדריך לבחירת הקוסם הנכון למבוגרים, אחרי ששמענו על לא מעט מקרים שבהם הוזמנו קוסמים לאירוע של מבוגרים, שהתגלו בסופו של דבר כקוסמים שאינם מתאימים לאירוע מסוג זה. הנה כל הפרטים שאתם צריכים לדעת כדי להימנע מאי נעימות בעת הזמנת קוסם למבוגרים:

 

תבררו מול הקוסם שיש לו ניסיון עם מבוגרים

תאמינו לנו שאתם לא רוצים להזמין קוסם לאירוע של מבוגרים ולגלות שאין לו בכלל ניסיון בהופעות מול מבוגרים. אם זה מה שיקרה, אתם כנראה תמצאו את עצמכם יושבים אל מול קוסם שמדבר אליכם בקול מצחיק ומראה לכם טריקים שמתאימים לילדים בגן חובה. כדי להימנע ממצב שכזה, אתם צריכים ליצור קשר עם הקוסם ולשאול אותו את השאלות הבאות?

  • האם הופעת אי פעם בפני מבוגרים?
  • אילו קסמים אתה מבצע?
  • יש לך סרטונים מהופעות קודמות שניתן לראות כדי להתרשם?
  • האם אפשר להגיע ולראות הופעה שלך מול קהל מבוגרים?

 

חשוב מאוד שתרגישו בנוח לשאול את השאלות הללו, אל תתביישו. כך תוכלו לדעת שערכתם בירור מקיף מראש כדי להימנע מטעויות.

 

תבדקו שיש המלצות על הקוסם ברחבי הרשת

אחד הדברים שחשוב לעשות לפני הזמנה של איש מקצוע כמו קוסם או אמן חושים זה בירור וחיפוש אחר המלצות. ברגע שאתם מבררים המלצות על הקוסם דרך הרשת, אתם יכולים לקבל הרבה מאוד תשובות מכיוונים שונים. כדי לבדוק המלצות ברשת, אתם יכולים לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:

  • פרסום פוסט בפייסבוק – אתם יכולים לפרסם פוסט בפרופיל שלכם או בקבוצות של מבוגרים ולשאול מי היה לאחרונה בהופעה של קוסם למבוגרים והוא יכול לתת המלצה.
  • חיפוש שמו של הקוסם בגוגל – אם קיבלתם המלצה דרך הפייסבוק על קוסם ואתם לא בטוחים, אתם תמיד יכולים לכתוב את השם שלו בשורת החיפוש בגוגל ולבדוק את הביקורות שנכתבו עליו על ידי לקוחות קודמים. אם לא די בכך, אתם יכולים גם לבדוק מהו הדירוג שניתן לקוסם (בין 1 ל-5) ולהחליט בהתאם.

 

תשאלו חברים, מכרים, קולגות וקרובי משפחה אם הם מכירים קוסם טוב

אם אתם מעדיפים ללכת על האפשרות המיושנת, זה בסדר גמור, העיקר שתערכו בירור אודות הקוסם שאתם מתכננים להזמין. האפשרות הזו עוברת בין האנשים שהכי קרובים אליכם, ואתם כנראה הכי סומכים עליהם.

בחרתם באפשרות הזו? אז אתם צריכים לפנות לחברים, מכרים, קולגות או קרובי משפחה ולשאול אותם אם הם נכחו לאחרונה במופע של קוסם למבוגרים ואם יש להם המלצה לתת לכם.

 

אמן חושים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים